Biostymulatory - Aminokwasy roślinne dla Twoich upraw

Agriker Top – dobry start na dobry plon

 

 • 1. Wykorzystaj przewagę!

Naturalne aminokwasy roślinne zawarte w Agriker Top są gotowym materiałem budulcowym, który może być wykorzystywany przez rośliny natychmiast po przyswojeniu.

Dzięki dostarczeniu aminokwasów roślinnych, stymulowane rośliny nie potrzebują tak dużych ilości energii oraz czasu na regenerację, na tworzenie białek, jak ma to miejsce w przypadku nawozów opartych o sole czy chelaty. Agriker Top przyswaja się już w kilka godzin po aplikacji wzmacniając kondycję roślin.

ochrona biologiczna
 • 2. Z roślin dla roślin

  Produkowane z zarodków pszenicy i kukurydzy wolnych od GMO aminokwasy wytwarzane są z zachowaniem najwyższych standardów produkcji.

  Wybieramy tylko materiał pochodzenia roślinnego, ponieważ produkty których pochodzenie jest zwierzęce są najczęściej pozyskiwane w wyniku chemicznej hydrolizy kolagenu. Proces ten przebiega w wysokich temperaturach i silnie kwaśnym lub alkalicznym środowisku (niektóre aminokwasy ulegają wówczas rozpadowi), podczas gdy hydrolizaty pochodzenia roślinnego uzyskuje się poprzez zastosowanie enzymów w niskich temperaturach. Pozwala to na uzyskanie produktu o tak wysokich parametrach i efektywności działania.

 • 3. Siła węgla organicznego 

  Agriker Top prócz 100% aminokwasów pochodzenia roślinnego zawiera w swoim składzie aż 60% węgla organicznego, witamin, fitohormonów, peptydów. Zapewnia to preparatowi silne działanie działanie biostymulujące. 

  Związki te błyskawicznie przyswajane są przez rośliny dzięki kompleksom z aminokwasami. Pobudzają regenerację oraz prawidłowy wzrost zbóż, rzepaków, kukurydzy jak i innych upraw.  Silne działanie biostymulujące tych związków pozwala na szybkie wsparcie w przypadku uszkodzeń po przymrozkach, fitotoksycznościach, uszkodzeniach po szkodnikach.

agroconsult
 • 4. Płynna formuła

   

  Biostymulatory Agriker to płynna formuła o wysokiej koncentracji składników pokarmowych, gotowa do natychmiastowego użycia.

  Biostymulator Agriker Top wystarczy wlać do opryskiwacza lub rozwadniacza bez zbędnego męczenia się z rozpuszczaniem kryształów, późniejszego ryzyka krystalizacji czy zapychania dysz podczas pracy. Naturalne pochodzenie składników preparatu pozwala na bezpieczne stosowanie w każdym rodzaju upraw.

 • 5. Biostymulator – przed i po stresie 

  Agriker Top sprawdza się zarówno w działaniach interwencyjnych, gdy potrzebne jest szybkie, skuteczne wparcie roślin w sytuacjach krytycznych (nagłe spadki temperatur, uszkodzenia po żerowaniu szkodników itp.) jak i w prewencyjnych.

  Włączenie biostymulatora Agriker Top do technologii nawożenia w gospodarstwie wpływa pozytywnie na witalność roślin, odporność upraw na stresy biotyczne i abiotyczne, zdolność przyswajania składników pokarmowych.

uprawy pod osłonami

Masz Pytania?

22 22 408 01 

Odpowiemy na Twoje pytania 

Poznaj Agriker Silicium

Nawóz Krzemowy – płynna formuła dla maksymalnej skuteczności.

Gnojowica nie musi być problemem?

Przetwórz gnojowicę w cenny nawóz.

Co na rzepak wiosną?

Skuteczna stymulacja rzepaku wiosną.