Opolagra 2017 - wiedza, doświadczenie, skuteczność z Agroconsult
was successfully added to your cart.

Opolagra 2017

Opolagra 2017 już za nami. Największe święto ludzi związanych z rolnictwem na południu kraju odbywało się w tym roku od 9 do 11 czerwca. W tych dniach lotnisko w Kamieniu Śląskim na Opolszczyźnie wypełniło ponad 400 wystawców i tysiące zwiedzających.

Opolagra 2017 – bezpośrednio o rolnictwie.

W dobie internetowych rozwiązań, informatyzacji praktycznie w każdej dziedzinie życia w tym również rolnictwie spotkania bezpośrednie z doradcami, handlowcami, przedstawicielami firm z branży rolniczej nadal cieszą się dużą popularnością. Opolagra po raz 14 pozwoliła na wymianę doświadczeń, uwag i podpatrzenie co nowego pojawia się w zakresie nowości i innowacji rolniczych. Pokazy maszyn co roku budzą emocje. Nowoczesne technologie, wygląd i rozmiar przyciągają rzesze rolników i dzieci. Dyskusje o tematyce rolniczej, pokazy możliwości technicznych sprzętu, ocena i pokaz bydła, czy testy sprawnościowe ładowarek to niektóre z atrakcji przykuwających uwagę uczestników imprezy. 

Pokaz kulinarny znanego z kulinarnego show Mikołaja Reja będącego jedną z głównych atrakcji targów jak i sposobem na promocję krajowego mięsa drobiowego.

Marka znana od lat

Już 11 lat uczestniczę w Opolagrze – mówi Pan Rafał z okolic Częstochowy – w tym roku przyjechałem z sąsiadem i synem, każdy z nas na pewno znajdzie tu coś ciekawego dla siebie – dodaje z uśmiechem rolnik.

Spotkanie w Kamieniu Śląskim skupia w jednym miejscu producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin, technologii informatycznych, stymulatorów roślin, sprzętu rolniczego, firm doradczych. Nie brak tutaj również przedstawicieli jednostek państwowych takich jak KRUS czy ARIMR u których każdy zainteresowany może zasięgnąć porady. Nic więc dziwnego, że na wystawie można spotkać producentów rolnych praktycznie z całego południa kraju.

Sprawdzone technologie – Agroconsult 

Sprawdzone technologie, rozwiązania poparte doświadczeniem i praktyką zawsze cieszą się zainteresowaniem. Nawozy aminokwasowe Agriker, kondycjoner wody Lignum Plus, jak i preparat do gnojowicy Penergetic-g to produkty które od lat towarzyszą producentom rolnym w całym kraju. Tym bardziej było nam miło, mogąc gościć wśród odwiedzających rolników znających i stosujących rozwiązania dostarczane im przez naszą firmę.

Możecie nas spotkać podczas największych imprez rolniczych w całym kraju. Naszą misją jest dostarczanie Wam sprawdzonych technologii i rozwiązań pozwalających budować dochodowy model agrobiznesu. Nie uda się to bez Was, dlatego Wasza opinia jest dla nas bardzo Ważna. Cenimy każde spotkanie jakie mogliśmy odbyć podczas minionego już wydarzenia. Dziękujemy i do zobaczenia już niebawem.

opolagra

Ania i Grzegorz Bardowscy, sympatyczni goście w naszych progach.

opolagra

Jesteśmy dumni, że blisko 3/4 naszych partnerów pochodzi z polecenia. Dziękujemy!

opolagra

Wymiana doświadczeń, poglądów i wiedzy to stały element trzech dni w Kamieniu Śląskim. 

opolagra

Agriker – sprawdzona technologia nawożenia i stymulacji

Poznaj Agriker Silicium

Nawóz Krzemowy – płynna formuła dla maksymalnej skuteczności.

Czy inwestować w rozkład resztek?

Poznaj zalety szybkiego i prawidłowego procesu humifikacji resztek.

10 ton buraka więcej?

To możliwe! Zobacz jak skutecznie budować plon buraków!