Wystawa w Sitnie 2017r - Nawożenie, Ochrona Roślin, Technika

Wystawa w Sitnie – Hodowla, Technika, Uprawa

Sitno już po raz 31 stało się miejscem spotkania hodowców, producentów rolnych, sadowników i firm z branży rolniczej. Przez trzy dni prezentowano nowości w świecie agronomii, sadownictwa i hodowli zwierząt czy też pszczelarstwa. Każdy, zarówno sadownicy, rolnicy jak i miłośnicy przydomowych ogródków mógli tu znaleźć coś dla siebie.

Wystawa w Sitnie organizowana przez Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli jest stałym elementem krajobrazu nie tylko województwa, ale i całej środkowo-wschodniej części kraju. 31 Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie nie mgła odbyć się bez naszej obecności.

Wystawa w Sitnie – sprawdzone rozwiązania.

Producenci rolni szukają skutecznych rozwiązań, pozwalających podnosić opłacalność ekonomiczną prowadzonych produkcji. Od początku istnienia firmy Agroconsult, jej założyciele i pracownicy dokładają wszelkich starań, by swoimi kwalifikacjami wspierać naszych partnerów. Wiele zaangażowania i wysiłku pokładamy w dostarczanie na rynek rozwiązań sprawdzonych i przynoszących szybkie efekty.

Sitno dla krzemu.

Producenci owoców miękkich, rzepaku, buraków cukrowych z zadowoleniem sięgają po nawóz krzemowy. Agriker Silicium wpływa na rośliny pozytywnie, skutecznie podnosząc ich odporność na biotyczne i abiotyczne warunki stresowe. Producenci malin zwracają uwagę na wyraźny wzrost jakości owoców. Malina nawożona Agriker Silicium znacznie lepiej się przechowuje i utrzymuje walory smakowe i wizualne.

LignumPlus – Woda pod kontrolą

Twardość wody jak i wpływ pH na jakość i skuteczność zabiegów prowadzonych dolistnie nie są już tematem tabu. Rolnicy, sadownicy czy producenci warzyw dostrzegają potrzebę badania wody i kontrolowania jej właściwości. Optymalizacja produkcji, wzrost skuteczności prowadzonych zabiegów i większe bezpieczeństwo w przypadku nagłej zmiany warunków atmosferycznych. Sięgając po LignumPlus sięgasz pro sprawdzone wydajne i kompleksowe rozwiązanie dla Twojego gospodarstwa.

Agriker Top – aminokwasy w służbie plonu

Agriker Top o wysokiej zawartości bioaktywnych aminokwasów to szybkie działanie, ponadprzeciętna przyswajalność i zadowolenie płynące z osiąganych efektów. Wystawa w Sitnie pozwoliła na prezentację możliwość plonotwórczych i działania przeciw stresowego Agriker Top.

Współczesny rynek oparty na rosnących oczekiwaniach konsumentów w stosunku do jakości plonów, ich wartości odżywczych jest dziś wymagający. Wygrywają na nim Ci którzy odznaczają się umiejętnością sięgania po technologie innowacyjne, ale i poparte badaniami, oraz opiniami praktyków. Wystawa w Sitnie jak i inne wydarzenia rolnicze na których jesteśmy są dla nas okazją do szerzenia wizji rolnictwa stabilnego i dochodowego.

Wystawa w sitnie

Sitno 2017 -miejsce spotkań rolników

Wystawa w sitnie

Było sporo czasu na poznanie Waszych potrzeb

Wystawa w sitnie

Sprawdzone rozwiązania dla każdego gospodarstwa

Sitno

Nowoczesnych technologii nie brakowało również na stoiskach z maszynami

Poznaj Agriker Silicium

Nawóz Krzemowy – płynna formuła dla maksymalnej skuteczności.

Czy inwestować w rozkład resztek?

Poznaj zalety szybkiego i prawidłowego procesu humifikacji resztek.

Krzem w Burakach

Zobacz jak osiągnąć nawet 10 ton plonu więcej