agriker grow

Bogata, kompleksowa formuła. Intensywny efekt plonotwórczy. Szybka aplikacja i wysoka przyswajalność. 

Przeznaczenie

agriker grow

Rzepak

Burak

Ziemniak

penergetic-k

Kukurydza

agriker grow

Zboża

TUZ

Możesz stosować preparat do każdego rodzaju upraw. Kompleksowa formuła oparta o aminokwasy pochodzenia roślinnego działa w każdym rodzaju uprawy. 

Działania

Pobudza wrost
Działa plonotwórczo
Wzmacnia odporność
Dostarcza mikroelementy
Pobudza przyswajanie
Przyśpiesza regenerację

Skład

Bioaktywne aminokwasy pochodzenia roślinnego, fitohormony, witaminy, enzymy oraz bogaty skład mikroelementów: azot (N) cynk (Zn), mangan (Mn), bor (B), żelazo (Fe), miedź (Cu), molibden (Mo), kobalt (Co)

uprawy pod osłonami

Programy nawożenia

Agriker GROW jest skutecznym środkiem pobudzającym wzrost i rozwój w wielu typach upraw. Jego działanie sprawdza się zarówno w uprawie zbóż, jak i w nawożeniu dolistnym ziół, warzyw, trwałych użytków zielonych.

Zobacz film

Zobacz jak działają aminokwasy w gospodarstwie na Opolszczyźnie.

Zobacz czym są aminokwasy i dlaczego warto je stosować.

Galeria

Agriker GROW jest aminokwasowym nawozem do stosowania dolistnego o silnym działaniu biostymulującym dla roślin.
Zawarte w nim aminokwasy i węgiel organiczny zostały uzupełnione o bogaty skład pierwiastków niezbędnych do prawidłowego rozwoju i budowy wysokiej jakości plonu.
Agriker GROW stanowi doskonałe uzupełnienie linii AGRIKER, wspierając swoim składem skuteczność prowadzonej produkcji rolnej.

Pytania i odpowiedzi:

Jaki skład posiada Agriker GROW?

Agriker Grow to aminokwasy roślinnego pochodzenia o silnej bioaktywności. GROW to również fitohormony, flawonoidy, enzymy, białka cukry i witaminy. Prócz azotu (N) preparat posiada w swoim składzie: cynk (Zn), mangan (Mn), bor (B), żelazo (Fe), miedź (Cu), molibden (Mo), kobalt (Co). Wszystko to dzięki wsparciu kompleksami aminokwasów jest doskonale wchłaniane przez rośliny już w kilkanaście minut po skutecznej aplikacji.

Czy Agriker GROW działa antystresowo?

Agriker GROW podobnie jak TOP jest preparatem o silnym działaniu przeciw stresom występującym w produkcji roślinnej. Z racji swojego składu zalecamy stosować GROW w normlanym cyklu produkcyjnym wspierając rozwój roślin, pobieranie z gleby składników pokarmowych, prowadzeni prawidłowej gospodarki wodnej.

Kiedy stosować Agriker?

Preparat ten jest doskonałym nawozem do stosowania zarówno jesiennego jak i wiosną. Zalecamy stosować dawkę Agriker GROW jesienią w uprawach ozimych aby przygotować rośliny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wiosną Agriker GROW sprawdza się doskonale jako nawóz następczy po starterze jakim jest Agriker TOP.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Agriker GROW jest silnym koncentratem nawozowym, jego skuteczność wykazuje już dawka 0,75l/ha uprawy. Zachęcamy do zapoznania się z programami nawozowymi dla linii AGRIKER w poszczególnych uprawach.

Czy Agriker GROW można stosować w każdej uprawie?

Tak, zdecydowanie GROW sprawdza się w każdym rodzaju prowadzonej produkcji roślinnej. Jego działanie odżywcze i biostymulujące sprawdza się w uprawach polowych warzyw, owoców, zbóż jak i w uprawach szklarniowych czy szkółkach roślin ozdobnych.

Czy Agriker można stosować w mieszaninach z innymi ŚOR?

Tak, Agriker GROW jest preparatem który może być stosowany z innymi środkami ochrony roślin, o ile producent danego środka nie wykazuje inaczej. Zawsze stosuj ŚOR zgodnie z instrukcją zawartą w etykiecie produktu i zgodnie dobrą praktyką agronomiczną. Pamiętaj, przed zabiegiem możesz wykonać testową mieszaninę podawanych preparatów poza zbiornikiem opryskiwacza.

Z jakimi innymi formami nawożenia do listnego można stosować Agriker GROW?

Wszystkie produkty z grupy AGRIKER, również Agriker GROW można stosować z innymi, nie aminokwasowymi formami mikroelementów, siarczanem magnezu, czy mocznikiem. Agriker będzie podnosił skuteczność wchłaniania podawanych substancji, czym podniesie efektywność działania oraz obniży straty aplikowanych produktów.

Masz pytanie? 

22 22 408 01

Nasi specjaliści chętnie Ci doradzą.

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg

Kontakt

Obejrzyj film

Polubmy się

Bądź na bieżąco

Wybierz swój region.

agroconsult

To Cię zainteresuje

aktywator gnojowicy

Aktywator gnojowicy

| Aktualnosci, Hodowla, Rolnictwo | No Comments
Z tego artykułu dowiesz się: Czym są aktywatory gnojowicy Jakie są ich rodzaje Jakie efekty przynosi ich stosowanie Aktywator gnojowicy Aktywator gnojowicy to preparat mający na celu pozbycie się kożucha...

BioSplito – rozkładamy resztki pożniwne

| Aktualnosci, Bio preparaty, Gleba, Rolnictwo | No Comments
Z tego artykułu dowiesz się: Czym jest BioSplito Jakich efektów możesz się po nim spodziewać Jak aplikować BioSplito BioSplito - wygodnie i szybko na resztki pożniwne Żniwa, czasu mało, a...

Aktywator gnojowicy – Penergetic g w praktyce

| Hodowla | No Comments
Z tego artykułu dowiesz się: Jak działa aktywator gnojowicy Penergetic g Jakich efektów można się spodziewać stosując aktywator gnojowicy Penergetic g Jak stosować Penergetic g by osiągać najlepsze efekty  Aktywator...