penergetic p

Optymalizuj zużycie ŚOR i nawozów mineralnych. Podnoś opłacalność produkcji. Produkuj wysokiej jakości płody rolne.

Penergetic-p jest odpowiedzią na ciągle rosnące wymagania co do jakości produkcji rolniczej. Szwajcarki stymulator procesów biologicznych działający na poziomie komórkowy ma za zadanie “zmusić” roślinę do jak największego wykorzystania składników pokarmowych dostępnych w glebie. Stymuluje symbiozę roślin z mikroorganizmami by przeciwstawiać się ciągle rosnącym nakładom przy malejącej opłacalności produkcji.

penergetic-k
uprawy pod osłonami
uprawy pod osłonami

Penergetic-p to:

Nowoczesna technologia

Niskie nakłady

Mniej NPK i ŚOR

Jakość plonu

Efekt plonotwórczy

Stymulacja wzrostu

Penergetic-p stymuluje rośliny do lepszego wykorzystania składników pokarmowych. Maksymalizuje proces fotosyntezy co podnosi jakość i ilość plonu. Dzięki innowacyjnej stymulacji symbiozy pozwala zmniejszyć zużycie NPK i ŚOR. Rośliny zawierają mniej azotanów i azotynów, a niskie koszty i możliwość stosowania w mieszaninach pozwala na łatwą i szybką aplikację.

Przeznaczenie bio-preparatu

agriker grow
Agriker Fruit

Trwałe użytki zielone, sady, jagodniki, uprawy pod osłonami oraz uprawy polowe. 

Stosuj Penergetic-g we wszystkich typach upraw. Preparat stosowany jest w blisko 50 krajach świata do bio-stymulacji wszystkich gatunkach roślin uprawnych.

Dawki i aplikacja

penergetic-p
Penergetic-p jest preparatem, który można stosować praktycznie w każdej znanej uprawie. Zarówno w uprawach polowych jak i sadach czy pod osłonami.

Penergetic jest preparatem stymulującym który nie wpływa negatywnie na pszczoły ani inne owady zapylające. 

Galeria

Penergetic-p to innowacyjne rozwiązanie służące do wzmacniania roślin
aktywując symbiozę między roślinami i organizmami glebowymi, wzmacnia wykorzystanie substancji odżywczych
oraz podnosi odporność roślin.

Pytania i odpowiedzi:

Czym jest Penergetic?

Penergetic jest innowacyjną technologią która powstaje dzięki połączeniu wiedzy najlepszych Szwajcarskich specjalistów z zakresu Biochemii, Biologii, Fizyki, Chemii, Biofizyki i stosowany jest w blisko 50 krajach świata. Penergetic-p zmienia całkowicie pogląd na nawożenie roślin. Jego działanie dowodzi, że to dbałość o glebę i jej żyzność oraz pełne wykorzystanie sił natury, potencjału roślin przynosi pełen sukces produkcji.

Dlaczego warto stosować Penergetic?

Penergetic-P wzmacnia rośliny, stymuluje strefę korzeni do lepszego rozwoju oraz intensyfikuje symbiozę w ryzosferze z organizmami glebowymi. Poprawia kondycję roślin, stabilizuje i wzmacnia ich rozwój. Penergetic podnosi znacząco zdolność pobierania składników odżywczych, pozwala znacząco redukować nawożenie mineralne i zużycie środków ochrony roślin. Celem każdego producenta rolnego jest osiągnięcie zysku ekonomicznego, Penergetic-p jest doskonałą drogą pozwalająca budować przyszłościowe i efektywne rolnictwo.

Gdzie można stosować Penergetic-p?

Penergetic-p jest produktem dedykowanym dla każdego gatunku roślin. Doskonale sprawdza się zarówno w takich uprawach jak kukurydza, zboża, buraki, warzywa jak i w produkcji tytoniu, chmielu, topinamburu czy uprawach sadowniczych. Produkty Penergetic dedykowane są również do upraw szklarniowych i tunelowych jak i przydomowych upraw amatorskich.

Jakie jest dawkowanie produktu?

Penergetic-p dawkujemy w ilości 200-300 gram na hektar upraw w przypadku produktu w formie sypkiej oraz 100-150ml na hektar w przypadku formy płynnej. Zabieg powtarzamy co cztery tygodnie. Preparat dawkujemy w formie oprysku. W przypadku sporządzania cieczy roboczej z penergetic-p należy utrzymywać mieszadło włączone przez cały czas transportu oraz zabiegu.

Czy Penergetic-p jest szkodliwy dla pszczół?

Produkty Penergetic nie są szkodliwe zarówno dla pszczół, innych zapylaczy jak i dla żadnego innego gatunku zwierząt czy roślin. Mogą być stosowane w pobliżu siedlisk ludzkich, nie wymagają również okresu karencji.

Czy Penergetic-p można mieszać z innymi substancjami?

Penergetic-p nie wchodzi w reakcję ze środkami ochrony roślin, nawozami nalistnymi, czy też innymi substancjami stosowanymi w produkcji roślinnej. W celu poprawy bezpieczeństwa należy stosować Środki Ochrony Roślin zgodnie z zaleceniami producenta zawartymi w etykiecie produktu. Pamiętaj, że zawsze możesz wykonać próbę mieszania produktów. Zalecamy dostosowanie dawkowania produktu z istniejącym już schematem prac polowych w celu unikania dodatkowych przejazdów. Produkty Penergetic doskonale współdziałają z nawozami nalistnymi.

Czy można dodawać Preparat do zapraw nasiennych?

Tak, preparat sprawdza się doskonale w zaprawianiu nasion, przyśpiesza kiełkowanie oraz rozwój rośliny w pierwszej jej fazie. Dawkowanie w takich sytuacjach to 100-150 gram na ilość materiału siewnego potrzebnego do obsiania hektara upraw. Ilość produktu może być różna w zależności od rodzaju uprawy. W celu poznania zaleceń odnośnie poszczególnych upraw skontaktuj się z naszym doradcą produkcji roślinnej.

Masz pytania?

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg

22 22 40 801

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg

Kontakt

Wybierz swój region

agroconsult
Obejrzyj film

Polubmy się

Bądź na bieżąco

To Cię zainteresuje:

Aktywator gnojowicy

Gnojowica bez kożuchów i osadów

Żyzna gleba

Przyśpiesz rozkład resztek

Nawożenie aminokwasami

Siła aminokwasów dla Twoich roślin

Penergetic-p jest częścią naturalnej biotechnologii.

Kliknij logo i poznaj wszystkie produkty

penergetic-p