agriker

Koncentrat użyźniający glebę

  • Tworzy stabilne kompleksy z cząsteczkami gleby
  • Zatrzymuje wodę w glebie
  • Znacząco zwiększa rozrost masy korzeniowej
  • Działa odżywczo na rośliny
  • Tworzy sprzyjające warunki do rozwoju mikroorganizmów glebowych
  • Dostarcza ryzosferze mikro oraz makroelementy

Indywidualne Warsztaty

Zaproś nas do Twojego gospodarstwa. Poznaj potencjał Twoich upraw i dowiedz się jak go uwolnić. Skorzystaj z doświadczenia i wiedzy rolników oraz innowacyjnych technologii opracowanych przez krajowych i światowych specjalistów.

Pomożemy Ci

Zidentyfikujemy zagrożenia potencjału plonotwórczego. Określimy możliwość rozwoju systemu korzeniowego jako jednego z filarów sukcesu produkcji. Przeprowadzimy analizę wody stosowanej do zabiegów ochrony roślin.

Optymalizacja produkcji

Te działania pozwolą nam opracować indywidualny program optymalizacji prowadzonej produkcji. Program ten w połączeniu z Twoim doświadczeniem i wiedzą o posiadanej ziemi pozwoli osiągać nie tylko doskonałe jakościowo plony, ale i świetne efekty ekonomiczne.

Agriker Terra to wysoce skoncentrowany produkt będący odpowiedzią na ciągle rosnący spadek żyzności gleby. Poprawia strukturę i środowisko ryzosfery, udostępnia znaczne ilości składników pokarmowych i uodparnia rośliny na niekorzystne warunki. Zawarte w nim wyciągi roślinne stanowią zamiennik obornika w sytuacjach jego niedoboru

Poznaj siłę

penergetic-p

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/arrows_slim_left.svg

Agriker Terra to koncentrat, który dostarczy niezbędnych składników do wytwarzania się w glebie silnego i stabilnego środowiska dla mikroorganizmów ryzosfery jak i zachodzących tam procesów. Przywróć życie Twojej glebie i zadbaj o jej dobrą kondycję.

Pytania i odpowiedzi:

Jakie jest dawkowanie produktu Agriker Terra?

Agriker Terra jest silnie skoncentrowanym produktem. Skuteczność działania rozpoczyna się już przy dawca 2-3 litrów na hektar, temu też produkt stosujemy w ilości 2-5l/ha uprawy.

Co zawiera Agriker Terra?

Agriker Terra zawiera kwasy fulwowe oraz kwasy huminowe. W preparacie znajdziemy również mikroelemnty, witaminy i makroelemnty. Zoptymalizowany skład przyspiesza procesy rewitalizacji gleby

Kiedy stosować Agriker Terra?

Agriker Terra stosujemy w przypadku zubożenia materii organicznej w glebie, „leczniczo” jak i prewencyjnie by przeciwdziałać procesom utraty żyzności gleby.
Produkt możemy stosować w szerokim zakresie czasu, w różnych fazach rozwoju roślin. Pierwszą dawkę możemy podawać już na ściernię, przyśpieszając rozkład resztek pożniwnych. Kolejne do momentu zakrycia gleby, międzyrzędzi.
Kwasy huminowe oraz fulwowe z których składa się Agrier Terra są wchłaniane również poprzez komórki szparkowe. Pozwala to zatem stosować produkt również w późniejszych fazach roślin.

Jakie efekty osiągniemy dzięki stosowaniu produktu Agriker Terra?

Agriker Terra wpływa skutecznie na wzrost masy korzeniowej. Intensywnie działa na życie biologiczne gleby. Poprawia się gospodarka wodna gleby, odporność roślin. Wszystko to prowadzi do podniesienia jakości i ilości plonu.
Agriker Terra będzie wspierał efekt kiełkowania i wzmocni roślinę w pierwszych fazach rozwoju. Jego składniki są doskonale transportowane przez ściany oraz błony komórkowe roślin.
Dzięki tworzeniu stabilnych kompleksów z cząsteczkami gleby wspiera tworzenie właściwej struktury. Polepsza się tym samym w znacznym stopniu zdolność utrzymywania wody w glebie.

Gdzie można stosować Agriker Terra?

Zawarte w preparacie związki takie jak kwasy humusowe, doskonale sprawdzają się w produkcji zarówno ogrodniczej, jak i uprawach polowych. Z roku na rok coraz większą popularnością produkt cieszy się na rynku sadowniczym i szkółkarskim. Skład produktu i jego formuła sprawiają, że jest on doskonałym wsparciem każdego rodzaju gleby.

Czym są kwasy fulwowe i huminowe?

Kwasy te są naturalnym składnikiem próchnicy glebowej. Ich powstawanie zawdzięczamy biochemicznym procesom rozkładu organicznych związków. Odpowiadają za zdolność sorpcyjną gleby oraz stanowią stymulant przyrostu mikroflory glebowej.

Dołącz do świata rzeczywistych efektów MaxProfit

Uwolnij potencjał Twoich upraw!

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_tablet.svg
Zadzwoń

22 22 40 801

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_mail_open_text.svg
Napisz

https://rolnictwo.agroconsult.pl/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_cart_content.svg
Odwiedź sklep

Polubmy się!

Obejrzyj film

Polubmy się

Bądź na bieżąco